Ондулин Черепица Кировоград, Кропивницкий, продажа Ондулин Черепица Кировоград, Кропивницкий, продам Кровля Кропивницкий на ВсеСделки - доска объявлений Кропивницкий - 932433

Категории

Реклама
Объявление

Ондулин Черепица Кировоград - Кровля

Назад к списку  Распечатать  
Предложения фирм: Кровля, Украина, Кропивницкий и Кировоградская область
Код: 932433 Создано: 14-02-2018 11:48

Цена: 180 грн. ₴


Ондулін — це легкі, міцні, хвилясті листи з високим ступенем захисту від протікання.
У порівнянні з іншими матеріалами, Ондулін не іржавіє, не шумить при дощі, не протікає і не конденсує. Фарба з Ондуліна не облазить. Гнучка покрівля Ондулін набагато легша, ніж інші матеріали.
Покрівельний матеріал Ондулін більше п'ятдесяти років випускається відомою фірмою Onduline. Єврошифер затребуваний і в приватній забудові і в промисловому будівництві. В склад покрівельного листа входять целюлозні волокна, бітум, мінеральні пігменти і смола.
В Ондуліні цвях забивається в вершину хвилі, звідки вода дуже швидко скочується, так що серйозне протікання малоймовірне.
Для порівняння, металева покрівля кріпиться саморізами в найнижчій точці профілю. Метал має властивість розширюватися і стискуватися в залежності від температури, поступово зазор між покрівлею і саморізом збільшується. Під час дощу біля основи хвилі виникає бурхливий потік, і вода під тиском легко просочується навіть у невеликий отвір.
Якщо монтаж виконаний правильно, Ондулін не протече і по закінченню 15 гарантійних років.
Лист Ондуліну та 20 цвяхів створюють єдину покрівельну систему. Дах, покритий Ондуліном, витримає вітер до 175 км/год і навантаження до 960 кг/м2 (по суті, ви можете поставити на неї свій автомобіль)
Ондулін не містить азбесту та екологічно безпечний.

Новинка - хвилястий бітумний лист, імітує вид черепиці!Картинки
Контактные данные

Имя: Станислав
 
Контактный телефон: +380505555616
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *