Запрошуємо на навчальні курси з основ Су Джок терапії., Кропивницкий, объявление Запрошуємо на навчальні курси з основ Су Джок терапії., Кропивницкий, Образование, воспитание на ВсеСделки - доска объявлений Кропивницкий - 702246

Категории

Реклама
Объявление

Запрошуємо на навчальні курси з основ Су Джок терапії. - Образование, воспитание

Назад к списку  Распечатать  
Продам, предлагаю - частное лицо: Образование, воспитание, Украина, Кропивницкий и Кировоградская область
Код: 702246 Создано: 30-05-2016 15:29

Увага! У Кировограді з 1липня починаються навчальні курси з основ СУ ДЖОК терапії, на яких Ви дізнаєтесь про метод СУ ДЖОК терапиї, опануєте знання про різні системи відповідності тілу, набудете вміння и навыки цілющого впливу на організм через точки відповідності на кісті та ступні, використовуючи різноманітні стимулятори та інструменти, масаж. А також, ознайомитесь с основами ароматерапії і колортерапії, Су Джок акупунктурою (рефлексотерапія) и методами їх застосування на практиці. Навчитесь використовувати Су Джок акупресуру при різних порушеннях здоров'я.

Перевагами цього методу є висока ефективність і безпечність. Через вплив на БАТ (біо активні точки), які пов'язані з зонами відповідності внутрішнім органам, що розташовані на кистях та ступнях, можна надавати допомогу людям, які страждають на захворювання нервової, серцево-судинної, дихальної, травної, сечостатевої, ендокринної систем та ін. Крім цього, Су Джок з успіхом застосовується у психологічній практиці як допоміжний засіб.

Що Ви отримаєте в результаті навчання СУ ДЖОК терапії?

- По-перше, Ви придбаєте знания та оволодієте методами і технікою впливу на БАТ, зможете використовувати їх на практиці.

- По-друге, Ви підвищите професійний рівень і свою цінність, як фахівця у галузі здоров'я людини, розширите спектр надання своїх послуг.

- По-третє, отримаєте Сертифікат, підтверджуючий Ваше навчання.

- А також, отримаєте навчальну літературу (в електронному вигляді), яку зможете використовувати в подальшій роботі, та зможете придбати необхідні для работи матеріали та інструменти.

Курс розраховано на 3 заняття (12 акад.годин).
Пiсля закiнчення курсу навчання видається сертифiкат.
Вартiсть навчання 1300грн.
Формування групп розпочинається з 1червня.


До проведення навчальних курсів залучені вітчизняні науковці та провідні фахівці-реабілітологи і психологи, Су Джок терапевти.Картинки
Контактные данные

Имя: Елена
 
Контактный телефон: 0972158590
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *